Dominion (7.x-1.0-beta8) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disable
hu: Letiltás

en: Yes
hu: Igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: default
hu: alapértelmezés

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Menu
hu: Menü

en: Theme
hu: Smink

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Members
hu: Tagok

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: There are no members.
hu: Nincsenek tagok.

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Theming
hu: Sminkelés

en: cancel
hu: mégsem

en: Add site
hu: Helyszín hozzáadás

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
hu: A lap átirányítása önmagára mutat. Ez egy végtelen ciklust eredményez.

en: Subdomain
hu: Aldomain

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: Alias
hu: Álnév

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Check all
hu: Összes bejelölése

en: Custom function
hu: Egyéni funkció

en: list links
hu: hivatkozások listázása

en: Add member
hu: Tag hozzáadása

en: Additional roles
hu: Kiegészítő szerepkörök

en: add link
hu: hivatkozás hozzáadása

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hu: Még nincs menüpont létrehozva. <a href="@link">Menüpont hozzáadása</a>.

en: Social
hu: Közösségi

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása
