dotMailer (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Roles
ne: भूमिका
