dotMailer (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
