dotMailer (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Your changes have been saved
ar: لقد تم حفظ تغييراتك

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Newsletters
ar: النشرات
