dotMailer (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Default state
fa: وضعیت پیش‌فرض

en: Token
fa: توکن

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: !name is required.
fa: !name اجباری است.
