dotMailer (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Roles
sr: Улоге

en: Newsletters
sr: Билтени

en: Newsletter Subscriptions
sr: Претплате на билтен.
