Double field (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Block
ur: بلاک

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Text format
ur: متن کی آرائش
