Double Field (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: Block
fa: بلوک

en: Inline
fa: درون خطی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Table
fa: جدول

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Common settings
fa: تنظیمات مشترک

en: Hidden
fa: پنهان

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Style
fa: سبک

en: Ok
fa: تایید

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: %name field is required.
fa: فیلد %name الزامی است.

en: On value
fa: مقدار روشن

en: Off value
fa: مقدار خاموش

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
fa: مقادیر مجازی که این فیلد می‌تواند داشته باشد. هر مقدار را در یک سطر به صورت کلید|مقدار وارد کنید.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در فرم ویرایش و هنگام نمایش دیده می‌شود.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
fa: برچسب اختیاری است: اگر یک خط شامل یک رشته ساده باشد، همان به عنوان کلید و برچسب استفاده خواهد شد.

en: Allowed values list: invalid input.
fa: لیست مقادیر مجاز: ورودی نامعتبر.

en: Unformatted list
fa: فهرست قالب‌بندی نشده

en: HTML list
fa: لیست HTML
