Double Field (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Required
sk: Povinné

en: Block
sk: Blok

en: Inline
sk: V riadku

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Rows
sk: Riadky

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Common settings
sk: Spoločné nastavenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Style
sk: Štýl

en: Tabs
sk: Záložky

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Text format
sk: Textový formát

en: Dialog
sk: Dialóg

en: On value
sk: Hodnota Zapnuté

en: Off value
sk: Hodnota Vypnuté

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.

en: Unformatted list
sk: Neformátovaný zoznam

en: HTML list
sk: HTML zoznam
