Doune (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Prev
ar: السابق

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
