Download Count (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: ID
ur: شناخت

en: %time ago
ur: time% قبل

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
