Download Count (7.x-3.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: File
te: ఫైల్

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Count
te: లెక్క

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: Details
te: వివరాలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: @time ago
te: @time క్రితం
