Download Count (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: File Size
ro: Dimensiune fișier

en: User
ro: Utilizator

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: File name
ro: Numele fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Count
ro: Contor

en: %time ago
ro: %time în urmă

en: Line
ro: Linie

en: Details
ro: Detalii

en: Referrer
ro: Referinţă

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Referrer URI.
ro: URI referinţă

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
