DQuarks (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Table
ne: तालिका

en: Clear
ne: सफा

en: 1
ne: १
