DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Languages
lt: Kalbos

en: Log out
lt: Atsijungti

en: People
lt: Žmonės

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Build
lt: Kurti

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Cache tables
lt: Kešo lenteles
