DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Content
ur: متن

en: Administration
ur: تنظیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Languages
ur: زبانیں
