DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
