DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Administration
ar: الإدارة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Configure
ar: ضبط

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Languages
ar: اللغات

en: People
ar: الأشخاص

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة

en: Run cron
ar: تشغيل مجدول الأعمال (كرون)

en: Run updates
ar: تشغيل التحديثات

en: Enable developer modules
ar: تفعيل وحدات المطور

en: Disable developer modules
ar: تعطيل وحدات المطور

en: Update themes
ar: تحديث الحلل
