DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Languages
az: Dillər

en: People
az: İnsan

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın
