DQX AdminMenu (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Display
it: Visualizzazione

en: Configure
it: Configura

en: Node
it: Nodo

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Languages
it: Lingue

en: Log out
it: Esci

en: People
it: Persone

en: Theme settings
it: Impostazioni tema

en: Variable editor
it: Editor di variabili

en: Run cron
it: Esegui cron

en: Run updates
it: Esegui aggiornamenti

en: Enable developer modules
it: Attiva i moduli per lo sviluppatore

en: Disable developer modules
it: Disattiva i moduli per lo sviluppatore

en: Theme registry
it: Registro del tema

en: Flush all caches
it: Svuota tutte le cache

en: Update themes
it: Aggiorna temi
