DraggableViews (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Book
ar: الوثيقة

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
