DraggableViews (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Parent
it: Genitore

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Master
it: Principale
