DraggableViews (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Book
lt: Knyga

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
