DraggableViews (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Book
az: kitab

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - Select -
az: - Seçin -
