DraggableViews (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: more
hy: ավելի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Book
hy: Գիրք

en: Field
hy: Դաշտ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
