Drupal Remote Dashboard (7.x-2.10) - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Notes
he: הערות

en: Error
he: שגיאה

en: Active
he: פעיל

en: Drupal
he: דרופל

en: Filter
he: סינון

en: File size
he: גודל קובץ

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Warning
he: אזהרה

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Domain
he: דומיין

en: Security
he: אבטחה

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: Messages
he: מסרים

en: Info
he: מידע

en: Installed
he: מותקן

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Apply
he: החל

en: Variables
he: משתנים

en: Tasks
he: משימות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Server
he: שרת

en: Execute
he: ביצוע

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Sessions
he: מושבים

en: Visitors
he: גולשים

en: Parse error. Not well formed
he: שגיאה ניתוח. מבנה לא נכון.

en: Emergency
he: חירום

en: Temporary files
he: קבצים זמניים

en: (Security update)
he: (עדכות אבטחה)
