Drupal Remote Dashboard (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (129 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Error
nl: Fout

en: Active
nl: Actief

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Domain
nl: Domein

en: Security
nl: Beveiliging

en: Other
nl: Andere

en: Authenticated users
nl: Geverifieerde gebruikers

en: Operation
nl: Bewerking

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Messages
nl: Berichten

en: The encryption keys didn't match.
nl: De sleutels komen niet overeen.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: User Accounts
nl: Gebruikersaccounts

en: Analysis
nl: Analyse

en: Apply
nl: Toepassen

en: Variables
nl: Variabelen

en: Tasks
nl: Taken

en: Blocks
nl: Blokken

en: Use SSL
nl: SSL gebruiken

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Others
nl: Anderen

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/uitschakelen

en: Domains
nl: Domeinen

en: Health
nl: Gezondheid

en: All Domains
nl: Alle domeinen

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Heartbeat
nl: Hartslag

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Sessions
nl: Sessies

en: Aliases
nl: Aliassen

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Parse error. Not well formed
nl: Ontleedfout: Niet het juiste formaat

en: Last 24 hours
nl: Laatste 24 uur

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: (Security update)
nl: (Beveiligingsupdate)

en: (Unsupported)
nl: (Niet ondersteund)

en: All modules
nl: Alle modules

en: Administer Drupal Remote Dashboard
nl: Drupal Remote Dashboard beheren

en: Perform administration tasks for the Drupal Remote Dashboard.
nl: Voer de beheertaken voor de Drupal Remote Dashboard uit.

en: Secure
nl: Beveiligd

en: Drupal Core
nl: Drupal-kern

en: No domains available.
nl: Geen domeinen beschikbaar.

en: Update remote operations
nl: Operaties op afstand bijwerken

en: Error (%code): %message for url %url
nl: Foutmelding (%code): %message voor URL %url

en: select one
nl: selecteer een

en: Click here to delete
nl: Klik hier om te verwijderen

en: - any -
nl: - alle -

en: Warning Status
nl: Status van de waarschuwing

en: Error Status
nl: Status van de fout

en: Drupal Versions
nl: Drupal-versies

en: The URL can not contain space characters.
nl: De URL kan geen spaties bevatten.

en: The URL should not contain leading slashes.
nl: De URL mag geen voorwaartse schuine streep bevatten.

en: The URL should not contain trailing slashes.
nl: De URL mag geen achterstaande slash bevatten.

en: The URL can not be empty.
nl: De URL kan niet leeg zijn.

en: Your URL %url redirects to %target, please adjust your settings accordingly.
nl: De URL %url verwijst door naar %target, graag de instellingen overeenkomstig aanpassen.

en: Failed to connect to the URL %url.
nl: Kan geen verbinding maken met de URL %url.

en: %op on %mode @name (ID %id)
nl: %op op %mode @name (ID %id)

en: Error (302): Redirect for url %url to %target
nl: Foutmelding (302): De URL %url verwijst door naar %target

en: Parse error for %method on %url: %data
nl: Parse-fout voor %method op %url: %data

en: Autocomplete Callback
nl: Autocomplete callback

en: Quarterly
nl: Driemaandelijks

en: New Entities
nl: Nieuwe entiteiten

en: Permanent files
nl: Permanente bestanden

en: The URL can not contain a the protocol, i.e. do not input http:// at the beginning of the URL.
nl: De URL mag geen protocol bevatten, dat wil zeggen voer geen http:// in aan het begin van de URL.

en: Main operations
nl: Belangrijkste activiteiten

en: Module DRD
nl: DRD-module

en: Support remote installation
nl: Ondersteuning voor installatie op afstand

en: Remote installation file drd_server.install.php not available on this domain.
nl: Het installatiebestand drd_server.install.php is niet beschikbaar op dit domein.

en: Error %code occured for %url: %error
nl: Fout %code opgetreden voor %url: %error

en: Push AES keys to domain
nl: De AES-sleutels naar het domein overbrengen

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Number of items in lists
nl: Aantal items in lijsten

en: To support remote installation, go to your remote Drupal core, move the file drd_server.install.php.txt to the Drupal core root directory and rename it to drd_server.install.php.
nl: Om installatie op afstand te ondersteunen, gaat u naar de externe Drupal-core. Verplaats daar het bestand drd_server.install.php.txt naar de Drupal installatiemap en hernoem het bestand naar drd_server.install.php.

en: This Drupal core does not support remote installation of the drd_server module. If you want to support remote installation, go to your remote Drupal core, move the file drd_server.install.php.txt to the Drupal core root directory and rename it to drd_server.install.php! After that, change the setting here for this Drupal core and turn remote installation on.
nl: Deze Drupal-core ondersteunt geen externe installatie van de drd_server-module. Als u externe installatie wilt ondersteunen, gaat u naar de externe Drupal-core. Daar verplaatst u het bestand drd_server.install.php.txt naar de Drupal installatiemap en hernoemt u het bestand naar drd_server.install.php. Nadat u dit gedaan heeft, wijzigt u de instelling voor deze server en schakelt u de installatie op afstand in.

en: No Drupal core available.
nl: Geen Drupal-core beschikbaar.

en: Drupal cores
nl: Drupal-cores

en: Update Drupal core domains
nl: Drupal-core domeinen bijwerken

en: Add new Drupal core
nl: Nieuwe Drupal-core toevoegen

en: Push AES keys to Drupal core
nl: Breng de AES-sleutels over naar de Drupalkern

en: Dashboard to administer any number of Drupal cores via XMLRPC.
nl: Dashboard om een onbeperkt aantal Drupal cores te beheren via XMLRPC.

en: Drupal Remote Dashboard - Settings
nl: Drupal Remote Dashboard - Instellingen

en: Delete task #!n
nl: Taak #!n verwijderen

en: @label: execute every !period, next execution scheduled for !time
nl: @label: voert elke !period uit, de volgende uitvoering is gepland voor !time

en: Add new regular task
nl: Een nieuwe reguliere taak toevoegen

en: Period in seconds between tasks
nl: Tijdsduur tussen taken in seconden

en: Are you sure? This will delete all usage data about modules and themes and you will have to re-collect them from your remote domains.
nl: Weet u het zeker? Hiermee worden alle gebruiksgegevens over modules en thema's verwijderd en dient u opnieuw de gegevens van uw externe domeinen te verzamelen.

en: Yes, purge all data!
nl: Ja, alle gegevens weggooien!

en: Drupal Remote Dashboard - Domains
nl: Drupal Remote Dashboard - Domeinen

en: Healthy
nl: Gezond

en: Tuned
nl: Afgestemd

en: Tuning
nl: Afstellen

en: ignored globally
nl: Algemeen genegeerd

en: Error and warnings to be ignored
nl: Foutmeldingen en waarschuwingen om te negeren

en: The domain (and optionally path) to the root of your Drupal core installation, e.g. www.example.com or www.example.com/drupal. If you have a multi-site setup, enter one of the domains.
nl: Het domein (en eventueel pad) naar de root van uw Drupal core-installatie, bijvoorbeeld: www.example.com of www.example.com/drupal. Als u een multi-site setup heeft, voert u een van de domeinen in.

en: SSH2 Settings
nl: SHH2-instellingen

en: Enable SSH2 support
nl: SSH2-ondersteuning aanzetten

en: Username and password
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord

en: Can not read SVN settings from remote domain.
nl: Kan geen SVN-instellingen lezen vanaf het externe domein.

en: Skipping domain, SVN is disabled.
nl: Domein overslaan, SVN is uitgeschakeld.

en: List contains domains from multiple servers.
nl: Lijst bevat domeinen van meerdere servers.

en: List contains more than one domain.
nl: Lijst bevat meer dan een domein.

en: Just updates
nl: Alleen updates

en: Just security updates
nl: Alleen beveiligingsupdates

en: Add server task
nl: Servertaak toevoegen

en: Add domain task
nl: Domeintaak toevoegen

en: Reset Module Usage
nl: Het modulegebruik opnieuw instellen
