Drupal Remote Dashboard (7.x-2.7) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Active
az: Aktiv

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Nodes
az: Materiallar

en: Domain
az: Domen

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Other
az: Digər

en: Key
az: Açar

en: Messages
az: Mesajlar

en: Info
az: Məlumat

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Blocks
az: Bloklar

en: Debug
az: Debaq

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
