Drupal Remote Dashboard (7.x-2.6) - en to ro translation catalogue (59 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Action
ro: Acțiune

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Modules
ro: Module

en: Notes
ro: Note

en: Error
ro: Eroare

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Mode
ro: Mod

en: Warning
ro: Avertizare

en: Nodes
ro: Noduri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Other
ro: Altele

en: No data available.
ro: Nu existp date disponibile.

en: Messages
ro: Mesaje

en: Info
ro: Informație

en: Installed
ro: Instalat

en: Analysis
ro: Analiză

en: Apply
ro: Aplică

en: Variables
ro: Variabile

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Yearly
ro: Anual

en: Execute
ro: Execută

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Visitors
ro: Vizitatori

en: Parse error. Not well formed
ro: Eroare de interpretare. Nu este construit corect

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Temporary files
ro: Fișiere temporare

en: (Security update)
ro: (Actualizare de securitate)

en: (Unsupported)
ro: (Nu are suport)

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal
