Drupal Remote Dashboard Server (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Wrong username or password.
ro: Numele de utilizator sau parola sunt eronate.

en: Administration
ro: Administrare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Drupal core update status
ro: Starea actualizării core Drupal

en: GD library
ro: Librărie GD

en: Web server
ro: Server web

en: File system
ro: Sistem de fișiere

en: Update translations
ro: Actualizați traduceri

en: Unicode library
ro: Librărie Unicode

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost şterse.

en: PHP register globals
ro: PHP înregistrări globale

en: PHP memory limit
ro: Limită memorie PHP

en: Upload progress
ro: Progres încărcare
