Drupal Remote Dashboard Server (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: On
fa: روشن

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Drupal
fa: دروپال

en: Drupal core update status
fa: وضعیت به‌روز بودن هسته دروپال

en: Install
fa: نصب

en: GD library
fa: کتابخانه GD

en: Web server
fa: سرور وب

en: File system
fa: فایل سیستم

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: Unicode library
fa: کتابخانه یونیکد

en: PHP memory limit
fa: محدودیت حافظه PHP

en: Upload progress
fa: پیشرفت بارگذاری

en: Refresh information
fa: تازه کردن اطلاعات
