Drupal Remote Dashboard Server (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Administration
he: ניהול

en: On
he: פעיל

en: Update
he: עדכון

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Drupal
he: דרופל

en: Drupal core update status
he: סטטוס עדכון ליבת דרופל

en: Install
he: התקנה

en: Server
he: שרת

en: GD library
he: ספרית GD

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: Unicode library
he: ספרית Unicode

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: Refresh information
he: רענון המידע
