Drupal Remote Dashboard Server (7.x-2.4) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Update
ne: अपडेट

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Good
ne: राम्रो

en: Host
ne: होस्ट

en: Undefined
ne: अपरिभाषित
