Drupal Remote Dashboard Server (7.x-2.8) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Flush Cache
hu: Gyorstár ürítése

en: Update
hu: Frissítés

en: Modules
hu: Modulok

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Good
hu: Jó

en: Database
hu: Adatbázis

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Install
hu: Telepítés

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Cipher
hu: Rejtjel

en: Aggregate JavaScript files
hu: JavaScript fájlok összegyűjtése

en: simple
hu: egyszerű

en: Enable clean URLs
hu: Rövid webcímek engedélyezése

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Subversion
hu: Alverzió

en: @count comment | @count comments
hu[0]: @count hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Update translations
hu: Fordítások frissítése

en: Execute PHP code
hu: PHP kód futtatása

en: Default 403 (access denied) page
hu: Alapértelmezés szerinti 403 (tiltott hozzáférést jelző) oldal

en: Default 404 (not found) page
hu: Alapértelmezés szerinti 404 (nem található) oldal

en: Aggregate and compress CSS files
hu: CSS fájlok összevonása és tömörítése

en: All messages
hu: Minden üzenet

en: AES implementation
hu: AES megvalósítás

en: Errors and warnings
hu: Hibák és figyelmeztetések

en: Error messages to display
hu: Megjelenítendő hibaüzenetek

en: Cache pages for anonymous users
hu: Gyorsítótárazott oldalak a regisztráció nélküli felhasználók részére

en: Refresh information
hu: Információk frissítése

en: Database log messages to keep
hu: Megtartott adatbázis naplóüzenetek

en: Update Translation
hu: Fordítás frissítése

en: Update translation
hu: Fordítás frissítése

en: Update Translations
hu: Fordítások frissítése

en: Wrong API.
hu: Nem megfelelő API.

en: @count registered user | @count registered users
hu[0]: @count regisztrált felhasználó
hu[1]: @count regisztrált felhasználó

en: @count node | @count nodes
hu[0]: @count tartalom
hu[1]: @count tartalom

en: Compress cached pages
hu: Gyorsítótárazott oldalak tömörítése

en: Rebuild theme registry on each page load
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor
