Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-2.0-beta11) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Filter
ar: انتقاء

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Address
ar: العنوان

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: None.
ar: لا شيء.

en: any
ar: أياً

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Show only items where
ar: مواصفات انتقاء المحتوى المعروض

en: Activate
ar: تفعيل

en: Dates
ar: التواريخ

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: and where %property is %value
ar: وحيث %property هي %value

en: where %property is %value
ar: عندما يكون %property هو %value

en: and where
ar: وحيث
