Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-2.0-beta14) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Filter
he: סינון

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: None.
he: ללא.

en: any
he: הכל

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Activate
he: הפעל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Dates
he: תאריכים

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
he: צפיה, עריכה ומחיקת כל התכנים ללא קשר להגבלות והרשאות.

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
