Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-2.0-beta7) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
