Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-2.0-beta8) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: any
gu: કોઈપણ
