Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: City
te: నగరం

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: Dates
te: తేదీలు
