Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-beta5) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Bundle
ne: पोका
