Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-rc1) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Length
he: אורך

en: Created
he: נוצר

en: download
he: הורדה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Phone
he: טלפון

en: State
he: מצב

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Longitude
he: קו אורך

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: None.
he: ללא.

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Changed
he: השתנה

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Activate
he: הפעל

en: Bundle
he: חבילה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר ווידג'ט -

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחירת שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
he: צפיה, עריכה ומחיקת כל התכנים ללא קשר להגבלות והרשאות.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
