Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-rc1) - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Back
hu: Vissza

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Length
hu: Hosszúság

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: download
hu: letölt

en: Data Type
hu: Adattípus

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: Class
hu: Osztály

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Street
hu: Utca

en: Additional
hu: Továbbiak

en: City
hu: Város

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: None.
hu: Nincs.

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Changed
hu: Módosítva

en: County
hu: Megye

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Pattern for all @node_type paths
hu: Minta minden @node_type útvonalnak

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Process queue
hu: Várakozási sor feldolgozása

en: State or Province
hu: Állam vagy Tartomány

en: Configuration settings
hu: Beállítási lehetőségek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: You do not have any administrative items.
hu: Nincs adminisztrációs menüpont.

en: Required Fields
hu: Kötelező mezők

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: - Select a field type -
hu: - Mezőtípus kiválasztása -

en: - Select a widget -
hu: - Felületi elem kiválasztása -

en: Type of data to store.
hu: A tárolandó adat típusa.

en: Form element to edit the data.
hu: Ürlap elem az adat szerkesztéséhez.

en: - Select an existing field -
hu: - Létező mező kiválasztása -

en: Field to share
hu: Mező megosztása

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hu: A legkisebb megengedett érték a mezőben. Üresen hagyandó, ha nincs alsó korlát.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
hu: %label mező nem adható hozzá, mert zárolt.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
hu: %label mező példányosításakor hiba történt: @message.

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
hu: Minden tartalom megtekintése, szerkesztése és törlése tekintet nélkül a jogosultsági korlátozásokra.

en: New field name
hu: Új mezőnév

en: Existing field label
hu: Meglévő mezőcímke

en: Existing field to share
hu: Létező mező megosztása

en: Widget for existing field
hu: Felületi elem létező mezőhöz

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
hu: %label %entity biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
hu: %label %entity biztosan törölhető?

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
hu: Az importáláshoz ki kell másolni a szövegdoboz tartalmát és beilleszteni az importáló oldalon.

en: Paste an exported %entity_type here.
hu: Korábban exportált %entity_type beillesztése ide.

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
hu: %label %entity importálása sikertelen, mert már létezik %entity ezen a programok által használt néven. A cseréhez a felülírás lehetőséget be kell jelölni.

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: There was a problem creating field %label: @message
hu: %label mező létrehozásakor hiba történt: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hu: Betűket, számokat és aláhúzásjeleket tartalmazó gép által olvasható egyedi név.
