Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Length
az: Uzunluq

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.
