Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-beta6) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Created
lt: Sukurta

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Class
lt: Klasė

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: None.
lt: Joks.

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Changed
lt: Pakeista

en: County
lt: Grafystė

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
lt: Žiūrėti, redaguoti ir trinti visą turinį nepaisant leidimų apribojimų.

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: Existing field label
lt: Egzisuojančio laukelio žyma

en: Existing field to share
lt: Bendrai naudoti esamą laukelį

en: Widget for existing field
lt: Egzistuojančios laukelio valdiklis

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
