Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (7.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: City
nl: Plaats

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: None.
nl: Geen.

en: any
nl: elke

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Activate
nl: Activeer

en: Dates
nl: Datums

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: Page Title Pattern
nl: Patroon voor paginatitel

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Login URL
nl: Login-URL

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
nl: Het veld %label kan niet toegevoegd worden omdat het vergrendeld is.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
nl: Bekijk, bewerk en verwijder alle inhoud ongeacht de geldende rechten.

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Image Field
nl: Afbeeldingsveld

en: There was a problem creating field %label: !message
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van veld %label: !message

en: PHP Curl not installed.
nl: PHP-curl is niet geïnstalleerd.
