Drop Jobs (7.x-1.0-alpha10) - en to hu translation catalogue (110 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Article
hu: Cikk

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Links
hu: Hivatkozások

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Number
hu: Szám

en: Variable
hu: Változó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Items per row
hu: Elemek soronként

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Subscription settings
hu: Feliratkozás beállításai

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Promoted
hu: Címlapon

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Add page
hu: Oldal hozzáadása

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Logo
hu: Logó

en: Never
hu: Soha

en: Published
hu: Közzétéve

en: Variable name
hu: Változónév

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Load
hu: Betöltés

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Address
hu: Cím

en: Jobs
hu: Munkák

en: group
hu: csoport

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Full name
hu: Teljes név

en: Gender
hu: Nem

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Features
hu: Jellemzők

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: Site information
hu: Webhely-információk

en: Website
hu: Webhely

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Email Notifications
hu: Email értesítő

en: New
hu: Új

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Photo
hu: Fénykép

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Additional Notes
hu: További megjegyzések

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Misc
hu: Egyéb

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Mark as read
hu: Megjelölés olvasottként

en: Organization
hu: Szervezet

en: Secondary Links
hu: Másodlagos hivatkozások

en: Reports
hu: Jelentések

en: Report settings
hu: Kimutatások beállítása

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Education
hu: Oktatás

en: Installed %module module.
hu: <em>%module</em> modul telepítve lett.

en: Workflow settings
hu: Általános beállítások

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Render
hu: Formázás

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
hu: %dir és %file minden szükséges módosítása megtörtént. A biztonsági kockázatok csökkentése érdekében ezek írási jogosultságát most meg kell szüntetni. További tudnivaló az <a href="@handbook_url">online kézikönyvben</a> található.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hu: A <em>Felhasználói</em> menü a felhasználói fiókhoz kapcsolódó hivatkozásokat tartalmazza. Például „Kijelentkezés”.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hu: Az <em>Adminisztrációs</em> menü adminisztrációs feladatok hivatkozásait tartalmazza.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Upload an image to go with this article.
hu: Kép feltöltése a cikkhez.

en: Industry
hu: Iparág

en: Import taxonomy terms
hu: Taxonómia kifejezések importálása

en: Authored by (uid)
hu: (uid) a szerző

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Notification Email
hu: Értesítő email

en: Flushed caches.
hu: A gyorsítótárak ürítése megtörtént.

en: Welcome to Drop Jobs!
hu: Üdvözlet a <em>Drop Jobs</em> modulban!

en: View profile
hu: Profil megtekintése

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg
