Drop Jobs (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
