Drop Jobs (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (64 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Article
tr: Makale

en: Tags
tr: Etiketler

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Number
tr: Sayı

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Terms and Conditions
tr: Sözleşme Koşulları

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Subscription settings
tr: Abonelik ayarları

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Active
tr: Etkin

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Phone
tr: Telefon

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Job
tr: İş

en: Job Title
tr: İş Başlığı

en: Jobs
tr: İşler

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Logout
tr: Çıkış

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Languages
tr: Diller

en: View job applications
tr: İş başvurularını gör.

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Reports
tr: Raporlar

en: Report
tr: Rapor

en: Report settings
tr: Rapor seçenekleri

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Admin
tr: Yönetim

en: Dashboard
tr: Pano

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
tr: %dir dizinine ve %file dosyasına gerekli bütün değişiklikler yapıldı, o yüzden güvenlik risklerinden kaçınmak için yazma izinlerini kaldırmalısınız. Eğer bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, <a href="@handbook_url">çevrim içi el kitabı</a>na bakın.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
tr: <em>Yönetim</em> menüsü yönetimle ilgili görevlerin bağlantılarını içerir.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: View reports
tr: Raporları görüntüle

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Management
tr: Yönetim
