Drop Jobs (7.x-1.0-alpha7) - en to te translation catalogue (43 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Links
te: లంకెలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: OK
te: సరే

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Address
te: చిరునామా

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Languages
te: భాషలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
