Drop Jobs (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Article
he: כתבה

en: Tags
he: תגיות

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Notes
he: הערות

en: Picture
he: תמונה

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Promoted
he: מקודם

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Active
he: פעיל

en: Logo
he: לוגו

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Inactive
he: לא פעיל

en: group
he: קבוצה

en: Logout
he: יציאה

en: Full name
he: שם מלא

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Languages
he: שפות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Sticky
he: דביק

en: Apply
he: החל

en: Additional Notes
he: הערות נוספות

en: Subscription
he: מנוי

en: Organization
he: ארגון

en: Reports
he: דוחות

en: Report settings
he: הגדרות דיווח

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Admin
he: מנהל

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Workflow settings
he: הגדרות workflow

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Job title
he: תיאור תפקיד

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה

en: Upload an image to go with this article.
he: העלאת תמונה שתצורף למאמר זה

en: Management
he: ניהול
